Ketokuur 2

Pascale Naessens

€ 26,99
Inclusief belasting
Een nieuw leven in 14 dagen, Pijl, Hanno, Hardcover
Aantal
Normale levertijd

Ketokuur 1 was het best verkochte kookboek in België in 2020. Volgens Pascale Naessens is de belangrijkste reden daarvoor dat keto echt werkt. De meeste mensen die een ketokuur volgen, vallen ervan af - zonder honger - en dat terwijl ze heel lekker eten.

Ketokuur 2 gaat dieper in op het thema: waarom val je af, hoe werkt het, wat is de rol van vetten, hoeveel mogen we ervan eten? Maar ook thema's zoals verzadigd vet, cholesterol, intermittent fasting en timerestricted eating worden door deskundigen uitgebreid besproken.

In het tweede deel van het boek kun je meteen de theorie in de praktijk toepassen. Je vindt er een volledig uitgewerkt 14-daags schema plus extra recepten: in totaal 75 heerlijke recepten bereid met natuurlijke producten en veel groenten. Ook als je geen ketokuur volgt, kun je genieten van deze heerlijke lowcarbgerechten.

9789401476713

Datasheet

Auteur
(7)
Pascale Naessens  
Medeauteurs
(23)
Hanno Pijl,   William Cortvriendt  
Periode
(77)
Oudere kwartalen  
Genre
(10)
Koken  
Thema
(64)
Gezond koken en koken met natuurlijke producten,   Koken voor specifieke diëten en gezondheidsonderwerpen,   Kookkunst / eten en drinken etc,   Snel en makkelijk koken  
Fonds
(28)
Lannoo  
Uitvoering
(3)
Hardcover  
Uitgavedatum
(32)
07/05/2021
Uitgavejaar
(74)
2021  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
249mm, 195mm, 24mm
Druk
(30)
1
Rating BE
(60)
Sprinter
Herdruk
(62)
Nee  
Recent toegevoegd