Welkom bij de online chat van MedioEurope

Sleeg.jpg

Jurgen Slegers - Category manager AVM en boeken

Voor al jouw vragen rond boeken en audiovisuele materialen kan je bij Jurgen terecht. Hij stuurt een team aan van enthousiaste literatuur-, serie-, film- en stripfanaten.

jurgen.slegers@medio.be tel: +32.479.88.26.40

sofie_1.jpg

Sofie Pans - Category manager boeken

Voor al jouw vragen rond boeken, contacteer Sofie. Zij heeft een diploma in westerse literatuur en is dus dé persoon om je bij te staan bij al jouw boekenbehoeftes.

sofie.pans@medio.be tel: +32.484.75.56.26

Yves Heymans – Front Office & Marketing

Voor al jouw vragen over bestellingen of contracten. De knapste, de schoonste, de sympathiekste én toevallig ook degene die al deze teksten schrijft.

yves.heymans@medio.be tel: +32.486.26.83.33

kayleigh.jpg

Kayleigh Zanders – Back Office en management assistant

Kayleigh zorgt er achter de schermen voor dat jouw administratie en leveringen vlekkeloos verlopen. En ze plant dan ook nog eens de agenda van de grote baas in. Een belangrijke madam, dus!

kayleigh.zanders@medio.be tel: +32.473.94.82.21

Sophie Rouard / Financieel verantwoordelijke

Sophie kan je bereiken voor al jouw vragen rond facturatie! 

sophie.rouard@medio.be tel: +32.496.56.95.27

Jo Vansteenvoort / Bestuurder

‘De grote baas’, maar je mag hem ook lastigvallen met alle vragen rond jouw toekomstplannen en het MedioEurope duurzaamheidsprogramma. 

jo.vansteenvoort@medio.be +32.475.85.50.90

Roos van Empel - Communicatie & marketing 

Roos komt helemaal uit Nederland om na te kijken of al onze communicatie en marketing wel trefzeker genoeg is. Hatsekidee!

Jurgen Pletinckx – IT manager

'Heeft u al eens geprobeerd hem af en terug aan te zetten?' Jurgen en zijn team zorgen ervoor dat de website, koppeling en digitale datastroom vlotjes lopen.

jurgen.pletinckx@medio.be tel: +32472.92.44.98

Omar Artetab - verantwoordelijke magazijn

Hij zorgt ervoor dat uw bestelling correct en feilloos op bestemming geraken.

Stella

Onze MedioEurope-waakhond.