Momenteel is online chat offline


Indien je een vraag wil stellen, kan je hieronder je mailadres en je bericht achterlaten.

Momenteel is online chat offline

sofie_1.jpg

Sofie Pans - Category manager boeken

Voor al jouw vragen rond trends in de boekenmarkt, titels, uitgeverijen, auteurs, attenderingslijstjes & SSO's, contacteer met een gerust gemoed Sofie. Zij heeft een diploma in westerse literatuur en is dus dé persoon om je bij te staan bij al jouw boekenbehoeftes.

sofie.pans@medio.be

Sleeg.jpg

Jurgen Slegers - Category manager AVM

Voor al jouw vragen rond audiovisuele materialen kan je bij Jurgen terecht. Zijn grootste passie is meteen ook zijn job: alles wat met film, televisieseries en muziek te maken heeft. Ben je op zoek naar de nieuwe cd van die groep waar nog niemand van gehoord heeft? Jurgen kent 'm!

jurgen.slegers@medio.be

Yves Heymans – Front Office & Marketing

Voor al jouw vragen over bestellingen, contracten, marketing & communicatie. De knapste, de schoonste, de sympathiekste én toevallig ook degene die al deze teksten schrijft.

yves.heymans@medio.be

charlotte.jpg

Charlotte Mees – Front Office & Marketing

Charlotte is dé madam voor al jouw vragen rond jouw bestellingen, offertes, marketing & communicatie.

charlotte.mees@medio.be 

kayleigh.jpg

Kayleigh Zanders – Back Office

Kayleigh zorgt er achter de schermen voor dat jouw administratie en leveringen vlekkeloos verlopen.

kayleigh.zanders@medio.be

Medio_Kalender2021_illustraties12.jpg

Sophie Rouard / Financieel verantwoordelijke

Sophie kan je bereiken voor al jouw vragen rond facturatie! 

sophie.rouard@medio.be

Jo Vansteenvoort / Bestuurder

‘De grote baas’, maar je mag hem ook lastigvallen met alle vragen rond jouw toekomstplannen en het MedioEurope duurzaamheidsprogramma. 

jo.vansteenvoort@medio.be

Jurgen Pletinckx – IT manager

'Heeft u al eens geprobeerd hem af en terug aan te zetten?' Jurgen en zijn team zorgen ervoor dat de website, koppeling en digitale datastroom vlotjes lopen.

jurgen.pletinckx@medio.be

Omar Artetab - verantwoordelijke magazijn

Hij zorgt ervoor dat uw bestelling correct en feilloos op bestemming geraken.

Stella

Onze MedioEurope-waakhond.