Momenteel is online chat offline


Indien je een vraag wil stellen, kan je hieronder je mailadres en je bericht achterlaten.

Momenteel is online chat offline

Jurgen Slegers / Category manager AVM en boeken

Voor al uw vragen rond boeken en audiovisuele materialen kan je bij Jurgen terecht. Hij stuurt een team aan van enthousiaste literatuur-, serie-, film- en stripfanaten.

jurgen.slegers@medio.be tel: +32.479.88.26.40

sofie_1.jpg

Sofie Pans - Category manager boeken

Voor al uw vragen rond boeken, contacteer Sofie. Zij heeft een diploma in westerse literatuur en is dus dé persoon om u bij te staan bij al uw boekenbehoeftes.

sofie.pans@medio.be tel: +32.484.75.56.26

Yves Heymans – Front Office & Marketing

Voor al uw vragen over uw bestellingen of contracten. De knapste, de schoonste, de sympathiekste én degene die al deze teksten schrijft.

yves.heymans@medio.be tel: +32.486.26.83.33

kayleigh.jpg

Kayleigh Zanders – Back Office en management assistant

Voor al uw vragen over uw leveringen, kastklare zendingen en facturen. Zij plant ook de agenda's is. Een zeer gewaardeerd persoon dus.

kayleigh.zanders@medio.be tel: +32.473.94.82.21

Sophie Rouard / Financieel verantwoordelijke

Voor al uw vragen rond uw facturatie! 

sophie.rouard@medio.be tel: +32.496.56.95.27

Jo Vansteenvoort / Bestuurder

‘De grote baas’, maar u mag hem ook lastigvallen met al uw vragen rond Compleet Collectie Management en het MedioEurope duurzaamheidsprogramma. 

jo.vansteenvoort@medio.be +32.475.85.50.90

Roos van Empel - Communicatie & marketing 

Roos komt helemaal uit Nederland om na te kijken of al onze communicatie en marketing wel trefzeker genoeg is. Hatsekidee!

Jurgen Pletinckx – IT manager

'Heeft u al eens geprobeerd hem af en terug aan te zetten?' Jurgen en zijn team zorgen ervoor dat de website, koppeling en digitale datastroom vlotjes lopen.

jurgen.pletinckx@medio.be tel: +32472.92.44.98

Omar Artetab - verantwoordelijke magazijn

Hij zorgt ervoor dat uw bestelling correct en feilloos op bestemming geraken.

Stella

Onze MedioEurope-waakhond.