Het goede leven

Annegreet van Bergen

€ 17,50
Inclusief belasting
hoe Nederland in een halve eeuw steeds welvarender werd, Van Bergen, Annegreet, Paperback
Aantal
Normale levertijd

In ‘Het goede leven’ pakt Annegreet van Bergen de draad op van haar bestseller ‘Gouden jaren’. Nederland is in korte tijd rijker geworden dan we ooit voor mogelijk hadden gehouden. Nieuwe wetenschappelijke inzichten en technische mogelijkheden zorgden ervoor dat de wereld letterlijk en figuurlijk werd opengebroken. Met bromfiets of auto kwamen we steeds verder van huis. Televisie bracht onbekende landen en volkeren de woonkamer binnen. Van Bergen laat met nieuwe observaties en anekdotes zien hoe de sterke naoorlogse groei het leven in Nederland onherkenbaar heeft veranderd. De tijd is voorbij dat verloofde stellen jaren moesten sparen voor hun uitzet of dat mensen maanden op een telefoonaansluiting moesten wachten. Welke vrouw wordt nu nog ontslagen als ze gaat trouwen? En wie biedt zijn gasten nog een rokertje aan?

Annegreet van Bergen (1954) is econoom en journalist. Ze schreef 'De lessen van burnout' (2000), 'Mijn moeder wilde

dood' (2010), 'Gouden jaren' (2014) dat 100 weken in de bestsellerlijst stond, 'Het goede leven' (2018) en 'Een (ongewone)

g

9789045036731

Datasheet

Auteur
(7)
Annegreet van Bergen  
Medeauteurs
(23)
Annegreet van Bergen  
Periode
(77)
Oudere kwartalen  
Genre
(10)
Mens & maatschappij  
Thema
(64)
Culturele studies,   Economische groei,   Europese geschiedenis,   Nostalgie: algemeen,   Plaatsen in oude foto’s,   Sociologie en antropologie  
Themalocatie
(67)
Nederland  
Trefwoorden
(73)
economische groei;jaren 60;naoorlogse geschiedenis;vaderlandse geschiedenis;welvaart  
Fonds
(28)
Atlas Contact  
Uitvoering
(3)
Paperback  
Uitgavedatum
(32)
15/11/2018
Uitgavejaar
(74)
2018  
Taal
(39)
Nederlands  
Volume
(2)
231mm, 150mm, 25mm
Pagina's
(8)
320
Druk
(30)
5
Rating BE
(60)
Basis
Herdruk
(62)
Ja  
Recent toegevoegd